hjuu1 Bo powiem wam wtedy bylem malo aktywny na tym forum wiec moze dlatego Old Ted | Old Ted hjuu1 - pozdro choc Ciebie nie kojarze. | Old Ted Matador cze?? - tak to by?y czasy:) Przej?cie na dx12 wyjdzie nam na dobre - tak s?dz?. | hjuu1 PRzejscie na dx12 moze = sie z przepisaniem silnika graf. co moze dac lepsza garfike + RTX moze | Matador Pozdrawiam hjuu1 :) masz racje, pomine znaki specjalne. Ciekaw jestem zmian w ETS2. Czy uwazacie, ze przejscie z directx11 na 12 bedzie powazna aktualizacja? | hjuu1 Hejka Matador i Old Ted mam nadzieje iz dzien wam dobrze mija :) (Dalej bez polskich znakow) | Matador Cze?? Old Ted :) forum LKW jest wy??czone, wszyscy s? na Facebooku, to tak?e nale?y ju? do przesz?o?ci. Ale to by?y dobre czasy :) | Old Ted Cze?? Matador:) Sentyment pozosta?:) Co sta?o si? z czesk? stron? gdzie by?e? i Ty i min, ja? | Matador Siema Old Ted :) | Old Ted Hejka do tych co tu zagl?daj?:D Dziwne, ?e jeszcze strona dzia?a. Pozdrowienia Matador:) |
W celu zalogowania się prosimy o podanie poprawnego loginu i hasła. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz je założyć, by to zrobić kliknij tutaj. Jeżeli zapomniałeś hasła, odzyskaj je. Niektóre elementy strony zostaną udostępnione dopiero po zalogowaniu się.


Loguj / Rejestruj
Iveco Moja Czer? Pauza
19 Kwietnia 2024 - 20:42

HOTnews





Zobacz temat
 Drukuj temat
Przywitaj si?
KARAS
#61 Drukuj posta   
Dodany dnia 19-12-2011 21:08



Postów: 688
Pomógł: 16
Wiek: 21
Skąd: Cz?stochowa
Dołączył: 26.01.10

@sebastian199595 no siema siema poka? swoje nuty w dziale muzyka z waszej okolicy(?).



Do góry  
Pan Reklama
Dodany dnia 19-04-2024 20:42

Postów: +9999
Data rejestracji: 23.01.2010

IP: localhost  
tofs
#62 Drukuj posta   
Dodany dnia 18-01-2012 02:28



Postów: 26
Dołączył: 21.01.11

D?ugo tu jestem, acz si? tu nie przedstawia?em O.o
Do rzeczy:
Witam Was bardzo serdecznie,
mam na imi? Kuba mam 19 lat, mieszkam w D?bicy, w woj. podkarpackim.
Znacie mnie mo?e z GoldenTrucka pod t? sam? ksywk? oraz z Forum Bedujina pod ksyw? Mr. ?kodovka Smile
Interesuj? si? motoryzacj?, muzyk? trance, pop, i komputerami
w Haulina gram od grubo 4 lat, w ETS-a te? do?? dobre czasy, ale rzadko i do?c troch? w GTS'a Smile
Pozdrawiam równie? wszystkich u?ytkowników, Administracj?, Moderacj? i znajomych Wink
P.S. Je?liby?cie czego? potrzebowali, to piszcie na PW lub GG Wink



Do góry  
wyborowa
#63 Drukuj posta   
Dodany dnia 18-01-2012 06:50



Postów: 170
Pomógł: 3
Wiek: 33
Skąd: Warszawa/?uków
Dołączył: 19.10.10

Witam,
D?ugo tu jestem ale zapomnia?em si? przywita? szczerbaty
Mam na imi? Jacek, mam 21 lat. Na sta?e mieszkam w woj. lubelskim, aktualnie studiuj? w Warszawie. Interesuj? si? szeroko rozumian? tematyk? komputerow?, muzyk? trance, ameryka?sk? motoryzacj? oraz ochron? ?rodowiska.
Na stron? natrafi?em przypadkiem buszuj?c po internecie.
Pozdrawiam ca?? administracj? oraz u?ytkowników.



Do góry  
KARAS
#64 Drukuj posta   
Dodany dnia 18-01-2012 15:25



Postów: 688
Pomógł: 16
Wiek: 21
Skąd: Cz?stochowa
Dołączył: 26.01.10

Witam wszystkich starych Grin
@wyborowa ameryka?ska motoryzacja i ekologia sie wykluczaj? trochej?zyk



Do góry  
wyborowa
#65 Drukuj posta   
Dodany dnia 18-01-2012 16:33



Postów: 170
Pomógł: 3
Wiek: 33
Skąd: Warszawa/?uków
Dołączył: 19.10.10

@KARAS
Zgadza si?, ale w motoryzacji zza oceanu skupiam si? g?ównie na w?a?ciwo?ciach jezdnych i ogólnym wygl?dzie tych aut, ile to pali mnie nie interesujeSmile Pewnych rzeczy nie wolno ogranicza? bo to tylko szkodzi Wink



Do góry  
mnich_88
#66 Drukuj posta   
Dodany dnia 01-02-2012 17:19



Postów: 5
Dołączył: 31.01.12

Witam wszystkich kierowców!



Do góry  
Bartosz
#67 Drukuj posta   
Dodany dnia 01-02-2012 17:27



Postów: 319
Pomógł: 13
Wiek: 25
Skąd: S?upie 23-310 Modliborzyce
Dołączył: 07.03.10

wyborowa gdzie dok?adnie w lubelskim?

A i siemanko bo ja te? zapomnia?em sie przywita?

Mieszkam w S?upiu Woj.Lubelskie

12 lat

Chodz? do szko?y muzycznej i podstawówki VI "b" szczerbaty





Do góry  
sewi123
#68 Drukuj posta   
Dodany dnia 01-02-2012 17:29



Postów: 685
Pomógł: 16
Dołączył: 12.02.11

Heh,te? chodzi?em w podstawówce do klasy B Smile A na czym grasz ? Czy ?piewasz ?






Edytowane przez sewi123 dnia 01-02-2012 17:29



www3.picturepush.com/photo/a/12801176/oimg/Actros-MP2/modyfikowanyziomek.jpg
Do góry  
Bartosz
#69 Drukuj posta   
Dodany dnia 01-02-2012 17:41



Postów: 319
Pomógł: 13
Wiek: 25
Skąd: S?upie 23-310 Modliborzyce
Dołączył: 07.03.10

Gram na pianinie, 4 lata ju? ponad.

W?a?nie znalaz?em nuty Adele...Pfft

A ?piewa? to tylko piosenki te co w radiu lec? i dla sb samego , bo ?piewa? tak dla wszystkich neinawidz?szczerbaty



Do góry  
Valium
#70 Drukuj posta   
Dodany dnia 02-02-2012 15:59



Postów: 453
Pomógł: 17
Wiek: 29
Dołączył: 26.01.10

Wi?kszo?? wie sk?d przyby?em i kim jestem, ale si? przedstawi?. :D
Nazywam si? Mateusz, mam 17 lat, w Pa?dzierniku 18 (szkoda, ?e tak pó?no :( ), mieszkam w Katowicach.
Od 11 lat gram na keyboardzie i pianinie, ucz? si? gra? na gitarze. Od pi?tej klasy podstawówki, chodz? na karate - obecnie mam przerw?. Poza tym je?d?? od 3 lat na snowboardzie, jestem w drugiej klasie LO.






Je?eli Ci pomog?em, naci?nij ko?o ratunkowe.
Do góry  
Bartosz
#71 Drukuj posta   
Dodany dnia 02-02-2012 16:31



Postów: 319
Pomógł: 13
Wiek: 25
Skąd: S?upie 23-310 Modliborzyce
Dołączył: 07.03.10

Shady a grasz jakie? utwory na pianinie? Bo ja si? teraz ucz? Adele - nie jest takie trudne.
I jakie masz sprz?cichy ?j?zyk



Do góry  
chill
#72 Drukuj posta   
Dodany dnia 02-02-2012 17:03



Postów: 269
Pomógł: 6
Wiek: 28
Skąd: Tam gdzie psy szczekaj? ty?kami
Dołączył: 01.09.11

Dobra ja szczerbaty
Mam na immie Kuba mieszkam w holandii 2 lata i mieszka?em w anglii 5 lat. Mam 11 lat jestem judok? z klubu emsland ommen, Ca?? ?ycie rysuje i zbieram modele samolotów j?zyk Chodze do podstawówki ''Het palet'' I do szko?y rysowania interesuj? mnie samoloty cywilne i samochody ci??arowe i jak pope?niam b??dy ortograficzne na forum to Sorka.






93% userów przychodzi na forum po dodatki, je?li nale?ysz do tych 7% wklej to do sygnatury!

Jestem w po?owie Holendrem wi?c prosze nie krytykowa? mojej ortografi, bo sie staram jak najlepiej po polsku pisa?.
Do góry  
MrFerrari
#73 Drukuj posta   
Dodany dnia 11-02-2012 00:17



Postów: 7
Wiek: 30
Skąd: Gliwice
Dołączył: 10.02.12

Hej, portal jak i forum obserwuj? ju? od dawna... Nie wiem dlaczego wcze?niej si? nie zarejestrowa?em, wybaczcie. Pozwólcie, ?e si? przedstawie, w wi?kszy czy to mniejszy sposób. Mam na imi? Micha?, mieszkam w Gliwicach od urodzenia, mam 18 lat (7 czerwca ju? 19, jak ten czas leci). W internecie znany jak Mr. Ferrari, lub Dombro4... Ró?nie na mnie mówi?: Ferr, Ferczi, Ferrari, Enzo, Dombro, Dombras... I jeszcze du?o by ymienia?. Chodz? do Technikum nr 3 w Gliwicach (3 klasa), i ucz? si? w zawodzie technik-elektronik. Kompletnie nic z elektroniki nie rozumiem, na przedmiotach zawodowych dos?ownie zasypiam. Z?y kierunek po prostu wybra?em, ale klasa przypasowa?a, a moim zdaniem przyja??, czy ?ycie towarzyskie jest wa?niejsze. 27 lipca 2011 roku pozytywnie przeszed?em egzamin na prawo jazdy kategori B. Chc? kierowa?, lubi? kierowa?, i chc? to robi? tak d?ugo, jak d?ugo mi ?ycie pozwoli. Wi??? z tym przysz?o??, chcia?bym zosta? kerowc? rajdowym, jaraj? mnie poprostu takie wy?cigi. Ale nie martwcie si?, na drogach publicznych jestem normalny, nie depcze na prawy peda? jak bezmózgi, które codziennie widz?. Rozumiem, ?e si? ?piesz?, ale czasem si? okazuje, ?e ?piesz? si? do grobu, nara?aj?c przy tym innych u?ytkowników drogi. Uwielbiam pisa? wypracowania, w wolnych chwilach pisz? teksty do piosenek typu rap. Lubi? s?ucha? rapu, gdy? jest to muzyka, która trafia w sedno, jest... Poruszaj?ca, czasem ostra, czasem ?agodna, w wi?kszo?ci jest o ?yciu. Przewa?nie s?ucham ameryka?skiego rapu, Dr Dre, 2Pac, 50 Cent, Nate Dogg, Eminem... Nie pogardz? te? polskim rapem, czy to Ma?pa czy Pezet. Mam specyficzne poczucie humoru, wi?c nie traktujcie wszystkiego co powiem na serio, pozwólcie, ?e zacytuje s?owa Marshall'a: "ka?dy, kto ma cho? pó? mózgu, jest w stanie powiedzie? kiedy ?artuj?, a kiedy jestem powa?ny.". Mam nadziej?, ?e mi?o tu sp?dz? czas Smile Pozdrawiam wszystkich, Ferrari.






Edytowane przez MrFerrari dnia 25-02-2012 00:03
Do góry  
Valium
#74 Drukuj posta   
Dodany dnia 11-02-2012 00:30



Postów: 453
Pomógł: 17
Wiek: 29
Dołączył: 26.01.10

No!!! Witam, witam. Zaprasza?em Ci? jaki? czas temu, szczerze mówi?c my?la?em, ?e masz tu konto, tylko si? nie ujawniasz.
Gratuluj? zdania prawka. Mog? spyta?, w którym o?rodku WORD zdawa?e? i za którym razem? Grin

Dla wiadomo?ci, Ferrari jest jednym z adminów www.http://seria1... - zaprzyja?nionego z nami forum.

Mam nadziej?, ?e b?dzie Ci si? podoba?o.






Je?eli Ci pomog?em, naci?nij ko?o ratunkowe.
Do góry  
MrFerrari
#75 Drukuj posta   
Dodany dnia 11-02-2012 02:38



Postów: 7
Wiek: 30
Skąd: Gliwice
Dołączył: 10.02.12

No zaprasza?e?, zaprasza?e? j?zyk Te? my?la?em, ?e mam tu konto, ale jednak prawda okaza?a si? inna. Zdawa?em w Rybniku, zda?em za pierwszym, 0 b??dów, jak wróc? na do domu to zrobi? fotke pami?tki Smile

Shady napisa?/a:
Dla wiadomo?ci, Ferrari jest jednym z adminów www.http://seria1... - zaprzyja?nionego z nami forum.


Oj tam... Taki ze mnie administrator jak z Pitbull'a raper Grin






Edytowane przez MrFerrari dnia 11-02-2012 02:38
Do góry  
Damistrz
#76 Drukuj posta   
Dodany dnia 11-02-2012 04:19



Postów: 187
Pomógł: 2
Wiek: 26
Skąd: Murowana Go?lina
Dołączył: 14.11.10

Cze??. Mam na imi? Damian i mieszkam nie daleko Poznania oraz zaczynaj? mi si? ferie Pfft W tym roku ko?cz? 15 lat, chodz? do 2c w gimnazjum. Chce by? w przysz?o?ci zawodowym kierowc? samochodu ci??arowego XD






"By? Truckerem - to co? wi?cej ni? tylko prowadzi? ci??arówk?..."

"By? kierowc? - Pasja, styl ?ycia i marzenia..."

"Wiele serc, jedno ?ycie - ci??arówki ponad ?ycie!"

- Gdzie by?e? tak d?ugo?
- W komisariacie. Zatrzymali mnie, za wolno jecha?em.
- Od kiedy to zatrzymuj? za woln? jazd??
- Radiowóz mnie dogoni?...

..::>>>Jest jedna rzecz dla której warto ?y? CI??ARÓWKI i nie zmienia si? nicSmile...:::<<<<

------------------------------------------------------
Moje Filmiki: http://germantrucksimulator.pl/forum/viewthread.php?thread_id=3009
Do góry  
KARAS
#77 Drukuj posta   
Dodany dnia 11-02-2012 04:55



Postów: 688
Pomógł: 16
Wiek: 21
Skąd: Cz?stochowa
Dołączył: 26.01.10

@MrFerrari witamy na forum WinkGrin



Do góry  
PanJapko
#78 Drukuj posta   
Dodany dnia 23-02-2012 16:59



Postów: 14
Wiek: 38
Skąd: Pozna?
Dołączył: 23.02.12

Witam wszystkich. Na imi? mam Robert, 26 lat i historia tego jak tu trafi?em jest do?? d?uga, ale pozwol? sobie j? stre?ci?.

Otó? moja przygoda z SCS Software i seri? gier o ci??arówkach mia?a swój pocz?tek w roku 2004 kiedy to po?yczy?em od kolegi 18 Wheels of Steel: Pedal to the Metal, id?c dalej poprzez 18 Wheels of Steel: Haulin' w 2007 a? do niedawna kiedy to poruszony wspomnieniami o symulatorze ci??arówek (i tu pozwol? sobie na szczero??), pobra?em z Chomika 18 Wheels of Steel: Extreme Trucker 2. Gra?em w ten tytu? niewiele poniewa? szybko dodar?a do mnie wiadomo?? o istnieniu takich tytu?ów jak Euro Truck Simulator jak i German Truck Simulator. Tutaj jednak, po pozytywnych doznaniach z 18 Wheels of Steel: Extreme Trucker 2 postanowi?em kupi? "Mega pak? najlepszych gier SCS Software", tak?e na chwil? obecn? jestem w posiadaniu oryginalnych tytu?ów takich jak ETS, GTS, UKTS i Bus Driver. W chwili obecnej mam czym zaspokaja? swój apetyt na prowadzenie ci??arówki, oczekuj?c z niecierpliwo?ci? na Euro Truck Simulator 2

Na forum trafi?em szukaj?c ró?nych informacji na temat GTS, przyznam szczerze ?e pierwszym forum jakie napotka?em na swojej drodze by?o GTSforum.pl . Jednak z powodu ma?ej aktywno?ci tego forum postanowi?em poszuka? dalej i tak trafi?em tutaj Smile

Dzi?kuj? za cierpliwo?? i dotrwanie do ko?ca moich wypocin, pozdrawiam.



Do góry  
Michal_Aniol
#79 Drukuj posta   
Dodany dnia 23-02-2012 17:04



Postów: 243
Pomógł: 23
Wiek: 25
Skąd: Che?m
Dołączył: 26.04.11

Witamy, witamy Smile Mam nadziej? ?e si? zadomowisz Smile



Do góry  
Matador
#80 Drukuj posta   
Dodany dnia 23-02-2012 19:42



Postów: 1355
Pomógł: 34
Wiek: 52
Skąd: Fulnek/Ostrava
Dołączył: 04.02.10

Witam Robert na naszym forum papa






Do góry  
Przeskocz do forum:

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2010 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Home | Forum | Redakcja | Kontakt

Copyright © 2010 by GermanTruckSimulator.pl
Projekt i wykonanie: WebStudio
Sklep klocki LEGO |  Forum Symulator Farmy LS2011 |  Katalog SEO |  Katalog WWW |  Katalog stron |  Skrypty PHP |  Gry Java | 
Wyspa Gier |  Tanie Kredyty |  Opisy GG |  Koncerty Imprezy Kluby
stat4u