hjuu1 Bo powiem wam wtedy bylem malo aktywny na tym forum wiec moze dlatego Old Ted | Old Ted hjuu1 - pozdro choc Ciebie nie kojarze. | Old Ted Matador cze?? - tak to by?y czasy:) Przej?cie na dx12 wyjdzie nam na dobre - tak s?dz?. | hjuu1 PRzejscie na dx12 moze = sie z przepisaniem silnika graf. co moze dac lepsza garfike + RTX moze | Matador Pozdrawiam hjuu1 :) masz racje, pomine znaki specjalne. Ciekaw jestem zmian w ETS2. Czy uwazacie, ze przejscie z directx11 na 12 bedzie powazna aktualizacja? | hjuu1 Hejka Matador i Old Ted mam nadzieje iz dzien wam dobrze mija :) (Dalej bez polskich znakow) | Matador Cze?? Old Ted :) forum LKW jest wy??czone, wszyscy s? na Facebooku, to tak?e nale?y ju? do przesz?o?ci. Ale to by?y dobre czasy :) | Old Ted Cze?? Matador:) Sentyment pozosta?:) Co sta?o si? z czesk? stron? gdzie by?e? i Ty i min, ja? | Matador Siema Old Ted :) | Old Ted Hejka do tych co tu zagl?daj?:D Dziwne, ?e jeszcze strona dzia?a. Pozdrowienia Matador:) |
W celu zalogowania się prosimy o podanie poprawnego loginu i hasła. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz je założyć, by to zrobić kliknij tutaj. Jeżeli zapomniałeś hasła, odzyskaj je. Niektóre elementy strony zostaną udostępnione dopiero po zalogowaniu się.


Loguj / Rejestruj
Iveco Moja Czer? Pauza
19 Kwietnia 2024 - 21:16

HOTnews





Zobacz temat
 Drukuj temat
Harry's Map wersja 4.01
Old Ted
#1 Drukuj posta   
Dodany dnia 08-09-2012 19:46



Postów: 1216
Pomógł: 34
Skąd: Europejczyk
Dołączył: 10.04.11

Mapa na wersj? gry 1.31/1.32. W stosunku do wersji 3.9 dodane zosta?y cztery nowe miasta (Bolzano, Verona, Bratys?awa, Praga). Zmieniono nieznacznie niektóre drogi i dodano nowe firmy. Na mapie jest obecnie 37 miast, 120 firm i 4 kamienio?omy. Ze wzgl?du na nowe miasta i firmy nale?y rozpocz?? now? gr?. Schwerlastpack by Roadhunter z poprzedniej wersji nie b?dzie dzia?a? (Harry obecnie przystosowuje go do tej wersji mapy i ewentualnie pó?niej go doda jako osobny mod). Na koniec autor wyja?ni?, ?e map? wrzuci? wy??cznie na serwer rapidshare.com gdy? ma tam wykupione konto i dlatego nie b?dzie jej dawa? na inne serwery (mi mapa ?ci?ga?a si? oko?o 6-7 godzin). Jak kto? inny wrzuci map? na inny serwer to link/linki zostan? dodane. Reszt? informacji dotycz?cej rozpakowanie czy rozpocz?cia gry mo?na przeczyta? z mojego opisu w temacie z wersj? mapy 3.9 bo nic si? w tym przypadku nie zmieni?o.

Autor: Harry Piel

www.resizer.pl/pliki/4960.jpg
www.resizer.pl/pliki/4961.jpg
www.resizer.pl/pliki/4962.jpg
www.resizer.pl/pliki/4963.jpg
www.resizer.pl/pliki/4964.jpg
www.resizer.pl/pliki/4965.jpg
www.resizer.pl/pliki/4966.jpg
www.resizer.pl/pliki/4967.jpg
www.resizer.pl/pliki/4968.jpg

Kod widoczny tylko dla użytkowników!

Alternatywny link do samej mapy:
Kod widoczny tylko dla użytkowników!
Zakaz kopiowania zdj?? i opisu na inne fora.

Ma?e update do mapy (nie trzeba zaczyna? nowej gry - wystarczy zamieni? tylko pliki w folderze mod).

Kod widoczny tylko dla użytkowników!

Dodaj? dzisiaj dodatki do mapy:

Traffic-Pack - zwi?ksza AI na mapie

Kod widoczny tylko dla użytkowników!

Schwerlastpack von Roadhunter dla wersji 4.01 - nie musz? chyba t?umaczy? co to za dodatek.

Kod widoczny tylko dla użytkowników!

Großes Trailer-Pack - prawie 100 naczep i towarów dostosowanych do tej mapy - paczka powsta?a przy wspó?pracy z Merlinita.

Kod widoczny tylko dla użytkowników!

Uwaga!!!

Paczka AI mo?e by? dodana bez ?adnego problemu. Natomiast nie mo?na umieszcza? w folderze mod jednocze?nie dwóch pozosta?ych dodatków. Nale?y sobie wybra? tylko jeden z nich. Ponadto nale?y rozpocz?? now? gr? (karier?) w przypadku dodania drugiego lub trzeciego dodatku.






Edytowane przez Old Ted dnia 17-09-2012 22:00
Do góry  
Pan Reklama
Dodany dnia 19-04-2024 21:16

Postów: +9999
Data rejestracji: 23.01.2010

IP: localhost  
Patrix5
#2 Drukuj posta   
Dodany dnia 09-09-2012 19:44



Postów: 292
Pomógł: 9
Skąd: Jastrz?bie-Zdrój
Dołączył: 31.07.10

Bardzo fajna mapa, z reszt? jak ka?da od Harrego.Wink Szkoda ?e nie ma ?adnego polskiego miasta, mam nadziej?, ?e w kolejnych edycjach ju? chocia? 1 b?dzie.Smile






Je?li Ci pomog?em, naci?nij ko?o ratunkowe.

I Love muzyk? Euro Disco!
Do góry  
Mephic
#3 Drukuj posta   
Dodany dnia 10-09-2012 13:11



Postów: 375
Pomógł: 6
Dołączył: 24.01.11

Ten post został oznaczony jako pomocny!


Zdecydowanie najlepsza mapa do GTS. Pobi?a merlinite przede wszystkim dok?adno?ci? (cho? merlinita szykuje realistyczne oznakowanie dla wszystkich krajów wi?c bitwa nadal trwa). Co ciekawe autorzy wspó?pracuj? przy tworzeniu paczki naczep do mapy Harry.

Omini?cie ?ci?gania przez 5-7 godzin jest proste - zak?adacie w?asne konto darmowe w rapidshare. Potem wybieracie opcj? zapisania pliku na swoje konto ("save file"Wink. Nast?pnie pobieracie ze swojego konta w 10 minut.

Pozdrawiam Smile



Do góry  
Old Ted
#4 Drukuj posta   
Dodany dnia 10-09-2012 14:07



Postów: 1216
Pomógł: 34
Skąd: Europejczyk
Dołączył: 10.04.11

Ta informacja o darmowym koncie w rapidshare na pewno jest dla wszystkich bardzo dobr? wiadomo?ci?. Sam j? wypróbuj? po powrocie z pracy do domu.



Do góry  
skyline89
#5 Drukuj posta   
Dodany dnia 10-09-2012 21:50



Postów: 408
Pomógł: 15
Wiek: 35
Skąd: ja mam wiedziec
Dołączył: 21.05.10

Mephic: a dokladnie mozesz wytlumaczyc bo ja pobieram "od siebie" i skoczyla z 20 na 45kb/s tylko ..






Mnie tu nie ma tajniak
Do góry  
tirowiecman
#6 Drukuj posta   
Dodany dnia 10-09-2012 23:09



Postów: 22
Wiek: 26
Skąd: Wwy
Dołączył: 20.01.11

Memphic masz racje z tym pobieranie w 17 min pisze ?e pobierze. ;D



Do góry  
Old Ted
#7 Drukuj posta   
Dodany dnia 10-09-2012 23:19



Postów: 1216
Pomógł: 34
Skąd: Europejczyk
Dołączył: 10.04.11

Ja niestety i tak nie mog? si? zarejestrowa?. Najpierw mia?em komunikat, ?e nazwa u?ytkownika zawiera nieprawid?owe znaki (poda?em swoje imi? i nazwisko - zwyk?e litery alfabetu) a potem drugi komunikat, ?e zbyt wiele (kreacji - tak przet?umaczy? translator) adresu IP - niestety korzystam z sieci WlanSad



Do góry  
skyline89
#8 Drukuj posta   
Dodany dnia 11-09-2012 00:01



Postów: 408
Pomógł: 15
Wiek: 35
Skąd: ja mam wiedziec
Dołączył: 21.05.10

panowie napiszcie jak z tego rapida pobierac bo ja chyba robie cos zle ..






Mnie tu nie ma tajniak
Do góry  
wyborowa
#9 Drukuj posta   
Dodany dnia 11-09-2012 01:59



Postów: 170
Pomógł: 3
Wiek: 33
Skąd: Warszawa/?uków
Dołączył: 19.10.10

Zak?adasz konto, nast?pnie klikasz Zapisz plik... na koncie RapidShare i klikasz zapisz, (ja zrobi?em jeszcze oddzielny folder). Jak plik si? za?aduje na konto to w file manager masz tak? zielon? strza?k? skierowan? w dó?, klikasz na ni? i przenosi Ci? na g?ówna stron? i klikasz tak jak by? pobiera? normalnie zapisz plik. W tym momencie pobiera Ci plik na dysk z full pr?dko?ci? Twojego ??cza.



Do góry  
skyline89
#10 Drukuj posta   
Dodany dnia 11-09-2012 02:13



Postów: 408
Pomógł: 15
Wiek: 35
Skąd: ja mam wiedziec
Dołączył: 21.05.10

w takim razie pobieranie u mnie nie dziala bo praktycznie nic sie nie zmienilo.. no nic pozostaje czekac na gamefront..






Mnie tu nie ma tajniak
Do góry  
LUKASOPO
#11 Drukuj posta   
Dodany dnia 11-09-2012 02:27



Postów: 72
Pomógł: 1
Wiek: 42
Skąd: EOP
Dołączył: 16.05.10

Super mapka jak to u HAREGO a jeszcze lepsze dodatki to jest profesjonalizm.



Do góry  
Old Ted
#12 Drukuj posta   
Dodany dnia 11-09-2012 02:36



Postów: 1216
Pomógł: 34
Skąd: Europejczyk
Dołączył: 10.04.11

W pierwszym po?cie doda?em linki do 3 dodatkowych plików do mapy.

skyline89 - poniewa? uda?o mi si? za?o?y? konto to postaram Ci si? wyt?umaczy? jak pobiera?.
1. Klikasz na link i po otwarciu nowego okna logujesz si? na swoim koncie (ja od razu doda?em opcje przy pierwszym logowaniu aby system zapami?ta? has?o wi?c jestem od razu zalogowany) i naciskam "Zapisz" w okienku "Zapisz plik na koncie RapidShare. Naciskasz ma?e ?ó?te okno z czerwonym krzy?ykiem w celu utworzenia folderu. Otworzy Ci si? okienko gdzie wpisujesz dowolna nazw? i klikasz Ok. Nast?pnie naciskasz "Zapisz" - plik Ci si? bardzo szybko zapisuje.
2. Naciskasz teraz okno, które si? pojawi?o - "Pfftrzejd? do menad?era plików". Otwiera Ci si? ten folder który utworzy?e? i widzisz plik, który zapisa?e? w tym folderze. Klikasz dwa razy lewym przyciskiem myszy na ten plik i otwiera Ci si? okno takie jak na pocz?tku. Klikasz na zielony "Download" w ?rodku (Zapisz plik w komputerze) i otwiera si? okno "RapidPro". Klikasz na szary napis "Pfftobieranie bezp?atne" i wyskakuje Ci okienko do pobierania. To wszystko cho? te? troch? si? na g?ówkowa?em zanim si? kapn??em co i jak.

Dla przyk?adu ten ostatni dodatek do mapy (ma 356 MCool ?ci?gn??em w 12 minut - to tez zale?y jakie masz ??cze.

Pewnie mo?na tak jak pisa? wyborowa, ale ka?da metoda prowadzi do celuSmile

Czy na na gamefront si? doczekasz tego nie wiem.






Edytowane przez Old Ted dnia 11-09-2012 02:38
Do góry  
Flavio Vargas
#13 Drukuj posta   
Dodany dnia 11-09-2012 02:54



Postów: 4
Dołączył: 03.03.12

Prywatny wgraj map? na innym serwerze! Nie mo?na pobra? Sad



Do góry  
Old Ted
#14 Drukuj posta   
Dodany dnia 11-09-2012 03:14



Postów: 1216
Pomógł: 34
Skąd: Europejczyk
Dołączył: 10.04.11

Prywatny wgraj map? na innym serwerze! Nie mo?na pobra?


W postach powy?ej Mephica, wyborowa i moim masz wszystko podane jak na tacy co zrobi?, ?eby szybko pobra?. To wszystko na ten temat.
Je?eli kto? umie?ci map? i dodatki na innym serwerze to linki b?d? dodane.



Do góry  
Flavio Vargas
#15 Drukuj posta   
Dodany dnia 11-09-2012 04:10



Postów: 4
Dołączył: 03.03.12

Dzi?ki za porady mo?na pobra? !



Do góry  
barzyga
#16 Drukuj posta   
Dodany dnia 11-09-2012 19:56



Postów: 13
Dołączył: 12.05.10

Witam! mapka ?wietna jak ka?da Harrego. Sama mapa chodzi dobrze ale po dodaniu NACZEP przystosowanych do tej mapy po wybraniu nowej naczepy wywala do pulpitu. Jaka mo?e by? przyczyna? Jak to naprawi? ?
Serdecznie pozdrawiam i prosz? o pomoc. Smile



Do góry  
skyline89
#17 Drukuj posta   
Dodany dnia 11-09-2012 21:13



Postów: 408
Pomógł: 15
Wiek: 35
Skąd: ja mam wiedziec
Dołączył: 21.05.10

Old Ted: tez wlasnie tak robie a predkosci jest tylko 40 w porywach 44kb\s..
wole game bo tam przynajniej jest to 2,2mb.. szczerbaty






Mnie tu nie ma tajniak
Do góry  
LUKASOPO
#18 Drukuj posta   
Dodany dnia 11-09-2012 21:35



Postów: 72
Pomógł: 1
Wiek: 42
Skąd: EOP
Dołączył: 16.05.10

Mi tam wszystko dziala super sa te naczepy polecam exxtra.



Do góry  
tompiorko
#19 Drukuj posta   
Dodany dnia 12-09-2012 00:51



Postów: 10
Dołączył: 12.02.12

wyborowa napisa?/a:
Zak?adasz konto, nast?pnie klikasz Zapisz plik... na koncie RapidShare i klikasz zapisz, (ja zrobi?em jeszcze oddzielny folder). Jak plik si? za?aduje na konto to w file manager masz tak? zielon? strza?k? skierowan? w dó?, klikasz na ni? i przenosi Ci? na g?ówna stron? i klikasz tak jak by? pobiera? normalnie zapisz plik. W tym momencie pobiera Ci plik na dysk z full pr?dko?ci? Twojego ??cza.


Bingo Smile Mapka pobrana w nieca?e 9 minut. Normalnie szokszczerbaty



Do góry  
pejtus
#20 Drukuj posta   
Dodany dnia 13-09-2012 02:09



Postów: 6
Dołączył: 09.10.10

Ta podpucha, z za?o?eniem konta , t o ?enada,pic na wode. Niech pisze ?e mu chodzi o kase ,a nie odstawia? takie szopki , i robi? m?odych ludzi w konia. ?ci?ganie tak d?ugo ?mie?hu warte. Niech sobie wsadzi t? mapk? w du....., jak nie jest uczciwy....



Do góry  
Przeskocz do forum:

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2010 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Home | Forum | Redakcja | Kontakt

Copyright © 2010 by GermanTruckSimulator.pl
Projekt i wykonanie: WebStudio
Sklep klocki LEGO |  Forum Symulator Farmy LS2011 |  Katalog SEO |  Katalog WWW |  Katalog stron |  Skrypty PHP |  Gry Java | 
Wyspa Gier |  Tanie Kredyty |  Opisy GG |  Koncerty Imprezy Kluby
stat4u