hjuu1 Bo powiem wam wtedy bylem malo aktywny na tym forum wiec moze dlatego Old Ted | Old Ted hjuu1 - pozdro choc Ciebie nie kojarze. | Old Ted Matador cze?? - tak to by?y czasy:) Przej?cie na dx12 wyjdzie nam na dobre - tak s?dz?. | hjuu1 PRzejscie na dx12 moze = sie z przepisaniem silnika graf. co moze dac lepsza garfike + RTX moze | Matador Pozdrawiam hjuu1 :) masz racje, pomine znaki specjalne. Ciekaw jestem zmian w ETS2. Czy uwazacie, ze przejscie z directx11 na 12 bedzie powazna aktualizacja? | hjuu1 Hejka Matador i Old Ted mam nadzieje iz dzien wam dobrze mija :) (Dalej bez polskich znakow) | Matador Cze?? Old Ted :) forum LKW jest wy??czone, wszyscy s? na Facebooku, to tak?e nale?y ju? do przesz?o?ci. Ale to by?y dobre czasy :) | Old Ted Cze?? Matador:) Sentyment pozosta?:) Co sta?o si? z czesk? stron? gdzie by?e? i Ty i min, ja? | Matador Siema Old Ted :) | Old Ted Hejka do tych co tu zagl?daj?:D Dziwne, ?e jeszcze strona dzia?a. Pozdrowienia Matador:) |
W celu zalogowania się prosimy o podanie poprawnego loginu i hasła. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz je założyć, by to zrobić kliknij tutaj. Jeżeli zapomniałeś hasła, odzyskaj je. Niektóre elementy strony zostaną udostępnione dopiero po zalogowaniu się.


Loguj / Rejestruj
Iveco Moja Czer? Pauza
20 Kwietnia 2024 - 02:31

HOTnews





Zobacz temat
 Drukuj temat
Za?alenie na decyzj? administratorsk?/moderatorsk?
piotr
#1 Drukuj posta   
Dodany dnia 10-05-2010 18:25



Postów: 57
Pomógł: 1
Dołączył: 26.01.10

Witam, chcia?bym z?o?y? za?alenie na decyzj? najpierw o modyfikacji a nast?pnie o usuni?ciu moich dwóch postów w temacie "Euro Truck 2?"

Posty te upomina?y moderatora "Shady" za niegodne jego funkcji umieszczanie tekstów z innych stron bez podawania ?ród?a (rzekomo zapomnia?) a tak?e wymazywania z obrazków wrzuconych przez niego do tematu emblematów strony z której pochodzi?y.
Na podstawie tre?ci napisanych przeze mnie postów nie widz? przes?anki do tego by mia?y one zosta? usuni?te.
Dodatkowo ingerencj? w tre?? mojego pierwszego posta uwa?am za manipulacj?. Nie wskazano mi w nim ?amania regulaminu, moderator nie zostawi? ?adnej notatki ani w inny sposób mnie nie poinformowa?, a cz??? tre?ci jednak znikn??a.

Przedstawiam poni?ej tre?? moich dwóch postów, które wymazano z forum.

Post pierwszy
Shady, etyka moderatorska jak i redaktorska wymagaj? gry fair a wi?c przede wszystkim podawania ?róde? informacji.
Nie do??, ?e s?owo w s?owo przekopiowa?e? newsa z Hardtrucksite, nie podaj?c ?ród?a to do kompletu zamaza?e? na obrazkach emblematy tego portalu, co dobrze wida?, gdy si? cz?owiek przyjrzy. ?eby by?o ?mieszniej, na HTS by?o 6 obrazków i z szóstego nie da?o rady wyci?? emblematu tak, ?eby nie rzuci?o si? to w oczy (emblemat na tle zielonego zbocza i drzewa). Z tego powodu postanowi?e? nie umieszcza? tego obrazka...

Shady,jako starszy kolega po fachu spali?bym si? ze wstydu robi?c takie co?...

A wi?c drodzy u?ytkownicy. Aby uzupe?ni? t? wiedz? przedstawi? informacje o Euro Truck Simulator 2 w sposób taki w jaki powinna by? przedstawiona

SCS Software opublikowa?o zdj?cia z nowego projektu, nad którym pracuj?.

Najprawdopodobniej b?dzie to kontynuacja Euro Truck Simulatora, a wi?c ETS z numerkiem 2. Po pierwszych screenach nie wida? znacz?cej ró?nicy w porównaniu z pierwowzorem (ani z German Truck Simulator). Na szcz??cie pojawi? si? nowe modele ci??arówek: m.in. najnowsze Volvo FH16.

Nieoficjalnie dowiedzieli?my si?, ?e czeska grupa programistów pracuje tak?e nad tym, aby umo?liwi? wspóln? gr? kilku graczom.

?ród?o: http://hardtrucksite.pl/

Pod newsem znajduj? si? ca?e screeny, wi?c aby nie kopiowa? ich z emblematami odsy?am do strony gdzie mo?na je zobaczy?: http://hardtrucksite.pl/news/130


Post drugi
Drogi Shady. Chcia?bym Ci uprzejmie przypomnie?, i? sewis GermanTruckSimulator.pl jest oficjaln? stron? German Truck Simulator w Polsce. Posiada ona patronat wy??cznego dystrybutora tego tytu?u w Polsce- firmy Topware Poland.
Tak wi?c strona ta jest tak zwanym "oficjalem" a nie forum mi?o?niczym jak strona Hardtrucksite.pl Dodatkowo w tym momencie wykraczamy poza tematyk? GermanTruck Simulatora, który jest tematem strony na której si? znajdujemy.

Umieszczenie jakiegokolwiek tekstu bez podania jego autora oznacza automatycznie przypisanie sobie praw do jego autorstwa. Nie jeste? autorem tego tekstu wi?c powiniene? poda? jego ?ród?o.
Oznaczenia na obrazkach maj? z kolei za zadanie okre?lenie pochodzenia danego zdj?cia. Pochodzenie te w tym momencie fa?szujesz.

Aby nie by? go?os?ownym przypominam, ?e ta oto strona sama u?ywa tak?e emblematów na zdj?ciach.

Czy w takim razie nie mia?by? nic przeciwko i wyra?a?by? zgod? aby wszystkie obrazki z galerii tej strony ?ci?gn??, wyci?? z nich emblematy i wstawi? gdzie indziej? Albo pobra? calutki wasz download, powywala? z plików link do waszego forum i wszystko bezrefleksyjnie wrzuci? na inny portal, w tej samej kolejno?ci?

Albo jeszcze lepiej. Macie obiecany wywiad z Pavlem Seborem. Czy nie mia?by? nic przeciwko temu ?eby potem hts wrzuci?o na swoim portalu ten sam wywiad bez umieszczania go w cytacie, podawania ?ród?a a wywiad zaczyna?by si? przyk?adowo:
"Pfftostanowili?my przeprowadzi? wywiad z Pavlem Seborem SCS Software. Zgodzi? si? on odpowiedzie? specjalnie dla nas na kilka pyta?"
No nie s?dz?...

Zreszt? b?d?c tu moderatorem dyskutowali?my m.in. z Bochenem co robi? ?eby bezrefleksyjnie nie kopiowano tre?ci


Prosz? o zaniechanie narusze? i wyci?gni?cie stosownych kroków wobec osób ich dokonuj?cych



Do góry  
Pan Reklama
Dodany dnia 20-04-2024 02:31

Postów: +9999
Data rejestracji: 23.01.2010

IP: localhost  
Bochen
#2 Drukuj posta   
Dodany dnia 10-05-2010 19:32



Postów: 101
Pomógł: 3
Wiek: 34
Skąd: ?ary
Dołączył: 23.01.10

Pierwsze primo Wink
Posty (cho? stara?em si? doszuka?) nie by?y w ?aden sposób zwi?zane z tematem, wi?c co jasne i oczywiste zosta?y skasowane przeze mnie. Nie by?y powi?zane w formie takiej w jakiej je zasta?em, bo z tego, co piszesz zosta?y 'zredagowane'

Drugie primo Wink
My?la?em, ?e oczywistym jest, ?e problem z jakimkolwiek u?ytkownikiem czy te? moderatorem zg?asza? nale?y do mnie, czyli g?ównego administratora. Jest PW, jest gg i ?mia?o mo?na problem rozwi?za? i nie widz? w tym te? problemu, dlatego te? temat ten uwa?am za równie? niepotrzebny, chyba, ?e na si?? chce si? pokaza? ca?emu ?wiatu jaki jest on okrutny.

W temacie ?ród?o zosta?o dodane z tego, co widz?, wi?c problem kradzie?y rozwi?zany. Co do edycji postu jak sam uwa?asz w miejscach gdzie by?o to niepotrzebne to nic nie wiem, bo jak wspomnia?em o niczym nie zosta?em poinformowany, a wystarczy?o tylko napisa?. Wiadomo?? do osoby odpowiedzialnej za to ju? posy?am i zobaczymy, co dalej.






www.ets.sdgp.pl/images/1.gif
Prawdziwy m??czyzna nie je miodu, prawdziwy m??czyzna ?uje pszczo?y!
Do góry  
Valium
#3 Drukuj posta   
Dodany dnia 10-05-2010 19:34



Postów: 453
Pomógł: 17
Wiek: 29
Dołączył: 26.01.10

Po przeczytaniu tych dwóch postów, przyznaj? Ci racj?, bo faktycznie by?o to nie fair, ?e usun??em ?ródla na zdj?ciach, dlatego te? przepraszam Ci?, ?e si? z Tob? k?óci?em.
Zaraz pozmieniam wszystkie zdj?cia, aby by?o na nich uwieczniony inny adres.
Dlatego te?, dzi?ki za zwrócenie mi uwagi.

Je?eli pozwolisz chcia?bym ju? zamkn?? ten temat.






Je?eli Ci pomog?em, naci?nij ko?o ratunkowe.
Do góry  
KARAS
#4 Drukuj posta   
Dodany dnia 10-05-2010 19:44



Postów: 688
Pomógł: 16
Wiek: 21
Skąd: Cz?stochowa
Dołączył: 26.01.10

I teraz w?a?nie wida? rozs?dek, Bochen Ci wyt?umaczy? na gg lub pw powiedzia? co masz napisa? i od razu wida? jasno??, ciesz? si?, ?e screeny ju? s? z emblantem.



Do góry  
Valium
#5 Drukuj posta   
Dodany dnia 10-05-2010 19:47



Postów: 453
Pomógł: 17
Wiek: 29
Dołączył: 26.01.10

KARAS, wcale ?e nic mi Bochen nie powiedzia?.
Sam postanowi?em to napisa?, bo bior?c to z innej strony, by?o to ca?kowicie nie w porz?dku.






Je?eli Ci pomog?em, naci?nij ko?o ratunkowe.
Do góry  
KARAS
#6 Drukuj posta   
Dodany dnia 10-05-2010 19:52



Postów: 688
Pomógł: 16
Wiek: 21
Skąd: Cz?stochowa
Dołączył: 26.01.10

To uznajmy, ?e sam zrozumia?e?WinkBy?o bardzo nie w porz?dku to tak jak ty by? zrobi? prac? domow? da? spisa? koledze i on by powiedzia?, ?e to ty z niego ?ci?gn??e?.



Do góry  
Bochen
#7 Drukuj posta   
Dodany dnia 10-05-2010 19:52



Postów: 101
Pomógł: 3
Wiek: 34
Skąd: ?ary
Dołączył: 23.01.10

Z tego wszystkiego w swoim po?cie nie dopisa?em, co w sprawie plagiatu. Shady na pw czeka na Ciebie kilka s?ów i co powiniene? zrobi?, cho? cz??? z tego ju? zrobi?e? jak widz?. Konsekwencje plagiatu jak i bezpodstawnej edycji cudzych postów padn?, ale o tym poinformuj? Cie niebawem.






www.ets.sdgp.pl/images/1.gif
Prawdziwy m??czyzna nie je miodu, prawdziwy m??czyzna ?uje pszczo?y!
Do góry  
Valium
#8 Drukuj posta   
Dodany dnia 10-05-2010 19:56



Postów: 453
Pomógł: 17
Wiek: 29
Dołączył: 26.01.10

Na koniec chcia?bym oficjalnie przeprosi? ca?y serwis HardTruckSite.pl oraz autora tekstu o ETS 2 ( MIKIego z HTS ) za przekopiowanie ca?ej tre?ci jego pracy.
MIKI, naprawd? bardzo Ci? przepraszam za to co zrobi?em, poniewa? nie doko?ca zdawa?em sobie sprawy z tego co robi? i jakie to mo?e mie? konsekwencje.
Szczerze mówi?c nie wiem co mam jeszcze powiedzie?, aby to jako? wszystkim wynagrodzi?.
Chcia?bym równie? przeprosi? ca?y serwis germantrucksimulator.pl oraz jego administracje za czyn, którego si? dopu?ci?em.

Je?eli b?dzie to konieczne, b?d? musia? zrezygnowa? z tego stanowiska.

W ramach przeprosin, pozwoli?em samemu napisa? informacje o ETS 2 wzoruj?c si? na stronie HardTruckSite.pl, jednak nie kopiuj?c ca?ej tre?ci. Równie? zdj?cia zosta?y podane z adresem.






Edytowane przez Valium dnia 10-05-2010 20:04


Je?eli Ci pomog?em, naci?nij ko?o ratunkowe.
Do góry  
Mafi123pl
#9 Drukuj posta   
Dodany dnia 28-12-2010 02:38



Postów: 29
Dołączył: 25.12.10

Drogi Administratorze,


Chcia?bym powiadomi? Ci? o Moderatorach, którzy daj? Warny za nic!!!

Takie bez podstawne Warny nie wiadomo za co s? denerwouj?ce...'

Administratorze pomy?l nad nowym Moderku!!!

Nie znaczy to ?eby? wyrzuci? starych!

Ale jeszcze jeden si? sprzyda!!!


Nakazuje odpowiedzie?

-Administratorom
-USEROM

Zakazuje pisa?:
-Moderatorom


PW od Moderatora:
1. Scalenie tematu. - Bochen dnia 28.12.10 - 16:01
Do góry  
Valium
#10 Drukuj posta   
Dodany dnia 28-12-2010 03:07



Postów: 453
Pomógł: 17
Wiek: 29
Dołączył: 26.01.10

Zakazywa? mi nie mo?esz, poniewa? nie masz uprawnie? - to jedno.
Teraz wyja?ni?, za co dosta?e? dwa warny i to wg mnie b?dzie wystarczaj?cym wyja?nieniem.

1 ostrze?enie - pisa?e? zakazanym kolorem.
Prosi?em Ci?, aby? to zmieni?, prawda? Ty zaraz napisa?e? " Jutro wszystko napisze " po czym by?o to dalej pisane kolorem czerwonym. Olewka? - nie wiem, ale ja czeka? nie b?d? ...

2 ostrze?enie to spam. O ile si? nie myle, pisa?e? w dwóch postach " 3 " , " 5 ". Nie wiem, co to mia?oby? - ocena modu?
W ka?dym razie, nie ma to sensu. Przykro mi, ?e jestem taki wylewny, ale istnieje regulamin, do którego ja si? stosuj?. Takie s? regu?y poruszania si? po internecie.

Nie podoba mi si? równie? twój ton do administracji. Czy ty im co? narzucasz. To ju? pomin? milczeniem, ale pisownia:
" [...] nad nowym Moderku!!! " - my?la?em, ?e " o nowym moderatorze " albo "nad nowym moderatorem", ale " nad nowym Moderku? " - co? nowego.
"Ale jeszcze jeden si? sprzyda!!!" - pisze si? " przyda".
"Takie bez podstawne Warny nie wiadomo za co s? denerwouj?ce..." - pisze si? 'denerwuj?ce'.


Sam nieraz na ró?nych stronach by?em upominany przez modów, adminów, ale b??dy poprawia?em. Jak wida? nie ka?dy tak robi...

Po za tym ostatni raz Ci? upominam. Zmie? t? czcionk?...






Edytowane przez Valium dnia 28-12-2010 03:19


Je?eli Ci pomog?em, naci?nij ko?o ratunkowe.
Do góry  
technik
#11 Drukuj posta   
Dodany dnia 28-12-2010 03:08



Postów: 244
Pomógł: 2
Wiek: 33
Skąd: Pozna?
Dołączył: 25.02.10

Przykro mi ale zakaza? pisania w tym temacie nie mo?esz bo ?yjemy w wolnym kraju Wink
Co do tre?ci tematu.. "Nieznajomo?? prawa nie zwalnia z przestrzegania go." Nie wiem czy wiesz, ale przy rejestracji musia?e? zaakceptowa? ten?e regulamin. A je?li nie masz zamiaru go przestrzega? to licz si? z kolejnymi punktami.






>>Regulamin<<>>FAQ<<

www.germantrucksimulator.pl/images/wspolpraca/reklama/userbar1.gif
img85.imageshack.us/img85/4709/userbarby1.gif

W razie pyta? piszcie PW. Nie gryze Smile
Do góry  
Valium
#12 Drukuj posta   
Dodany dnia 28-12-2010 03:15



Postów: 453
Pomógł: 17
Wiek: 29
Dołączył: 26.01.10

Nic wi?cej nie musz? chyba mówi?.
Powo?uj? si? na regulamin, a to jeden z punktów:


"3. Pami?taj, piszemy standardow? czcionk? i standardowym kolorem czcionki. Opcje zmiany czcionki przeznaczone s? do sporadycznego wyra?ania emocji i podkre?lania czego? wa?nego. Pami?taj równie?, ?e kolory: czerwony, pomara?czowy i zielony, zarezerwowane s? dla adminów lub moderatorów."

To, ?e po wystawieniu osta zmieni?e? czcionke, nie zmienia mojej decyzji.

Pozdrawiam.






Edytowane przez Valium dnia 28-12-2010 03:29


Je?eli Ci pomog?em, naci?nij ko?o ratunkowe.
Do góry  
Maciej24
#13 Drukuj posta   
Dodany dnia 28-12-2010 04:43



Postów: 83
Pomógł: 7
Wiek: 26
Skąd: BYDGOSZCZ
Dołączył: 18.02.10

technik napisa?/a:
Przykro mi ale zakaza? pisania w tym temacie nie mo?esz bo ?yjemy w wolnym kraju ;)
Co do tre?ci tematu.. "Nieznajomo?? prawa nie zwalnia z przestrzegania go." Nie wiem czy wiesz, ale przy rejestracji musia?e? zaakceptowa? ten?e regulamin. A je?li nie masz zamiaru go przestrzega? to licz si? z kolejnymi punktami.


Lub Banem który nie umo?liwia ci korzystanie z konta

Cytat z Regulaminu
Moderatorzy maj? mo?liwo?? dawania ostrze?e? u?ytkownikom, którzy w jaki? sposób sobie na takie ostrze?enia zas?u??. Okre?lona ilo?? ostrze?e? uniemo?liwia upomnianemu u?ytkownikowi korzystanie z forum i strony. O otrzymaniu ostrze?enia zostaniesz powiadomiony.

I kolejny cytat z regulaminu
Starajmy si? szanowa? pogl?dy innych. Je?li zachodzi potrzeba, to staramy si? popiera? zdanie rzeczowymi argumentami, a nie bluzgami.


Wiadomo?? doklejona (dnia 27-12-2010 22:45)
A jak nam nie wie?ysz zobacz sobie Regulamin strony http://www.german...ulamin.php






Edytowane przez Maciej24 dnia 28-12-2010 04:45
Do góry  
Mafi123pl
#14 Drukuj posta   
Dodany dnia 28-12-2010 14:59



Postów: 29
Dołączył: 25.12.10

Ludzie mia?em Administratora za w?a?nie ...


1)zrobienie strony
2)dawanie pomys?ów
3)... za du?o by wypisywa?!!!

Kolory czcionek...hmmm... To jest g?ubie ?e kolory s? zarezerwowane dlaokre?lonej powyrzej rangi... Ja jako za?o?ycie tematu moge sobie "Zakaza? pisania okreslonym urzytkownikom/grup?...

Nie wiem kto zrobi? regulamin ale jest on poprostu "?mieszny" ...

Jerzeli chodzi o "3" "4" To oceny i mam prawo do czego? takiego, ale w dwóch oddzielnych tematach to nie nazywa sie "spam"

Ludzie mia?em wam zrobi? Radio Internetowe tylko za 1,44z? Bo mój kolega prowadzi hosting radii netowych ( normalnie p?aci?bym 6,88z?)... Nie wiem wasz regulamin jest dla mnie "chory"



Do góry  
Bochen
#15 Drukuj posta   
Dodany dnia 28-12-2010 15:58



Postów: 101
Pomógł: 3
Wiek: 34
Skąd: ?ary
Dołączył: 23.01.10

No to przesta? korzysta? z tej strony, bo jeste? bli?szy wyrzucenia z niej ni? tego by? sam odpu?ci?.
Nazwa tematu jest kolejnym powodem do ostrze?enia (to by?oby ju? 3 - przedostatnie), nazwy maj? by? czytelne i jasne, ten do takich nie nale?y, wi?c ?mieszne to s? teraz Twoje t?umaczenia kolego.
Temat do za?ale? decyzji istnieje grupy moderatorskiej istnieje kilka tematów pod tym, a wi?c dublowanie tematów to kolejne ostrze?enie w tym wypadku 4 i co za tym idzie ban, dalej nie widzisz swoich win?

Radz? przeczyta? lekturk? i si? do niej stosowa?, b?dzie pro?ciej i milej dla nas wszystkich.






Edytowane przez Bochen dnia 28-12-2010 16:00


www.ets.sdgp.pl/images/1.gif
Prawdziwy m??czyzna nie je miodu, prawdziwy m??czyzna ?uje pszczo?y!
Do góry  
Mafi123pl
#16 Drukuj posta   
Dodany dnia 28-12-2010 16:00



Postów: 29
Dołączył: 25.12.10

Nie odejde bo jest tu fajne ale te ?mieszne warny s? nie do zniesienia....



Do góry  
Bochen
#17 Drukuj posta   
Dodany dnia 28-12-2010 16:08



Postów: 101
Pomógł: 3
Wiek: 34
Skąd: ?ary
Dołączył: 23.01.10

?mieszne s? tylko dla Ciebie, wed?ug mnie kilka zasad jest wr?cz potrzebnych co by burdelu tu nie mie? na stronie. Jak wida? porz?dek udaje si? utrzyma?, wi?c wszystko ma swój sens.






www.ets.sdgp.pl/images/1.gif
Prawdziwy m??czyzna nie je miodu, prawdziwy m??czyzna ?uje pszczo?y!
Do góry  
Mafi123pl
#18 Drukuj posta   
Dodany dnia 28-12-2010 16:09



Postów: 29
Dołączył: 25.12.10

ALe o te kolory to jest naprawde zabawne...


Mia?em kilka tego typu for nie by?o ba?aganu...



Do góry  
Maciej24
#19 Drukuj posta   
Dodany dnia 28-12-2010 16:30



Postów: 83
Pomógł: 7
Wiek: 26
Skąd: BYDGOSZCZ
Dołączył: 18.02.10

Jak co? ci si? nie podoba za?ó? sobie w?asn? stron? gdzie b?dziesz se móg? pisa? kolorami tyle ile b?dziesz chcia? bo jeste? ju? denerwuj?cy. Ja mam bloga gdzie mog? pisa? o grach a tak?e na moim blogu polecam t? w?a?nie stron? jak inne na których mam konto wi?c jeszcze jedno kolory s? dla podkre?lenia czego? wa?nego cho? s? kolory nie dozwolone czyli jak Shady napisa? czerwony pomara?czowy i zielony s? dla Administratorów, moderatorów.






Pisze poprawn? polszczyzn? je?eli pope?ni?em b??d to przepraszam. Wink
Wink Pomagam na PW i na forum masz problem mo?esz na pisa?. Wink
Je?eli ci pomog?em zaznacz to ko?em ratunkowym.
"Walk? stworzy?a natura, nienawi?? jest wynalazkiem cz?owieka." Karel Capek
Do góry  
Mafi123pl
#20 Drukuj posta   
Dodany dnia 28-12-2010 16:58



Postów: 29
Dołączył: 25.12.10

Maciek to jest ?alosne (mam na my?li podlizywanie si?)
Administracja ma was za pionki które mo?na ustawi? jak zegarek... W ?yciu nie widzia?em czego? tak ... Mo?ecie mnie zbanowa? ale ... nQ


Wiadomo?? doklejona:
Shady napisa?/a:
Zakazywa? mi nie mo?esz, poniewa? nie masz uprawnie? - to jedno.
Teraz wyja?ni?, za co dosta?e? dwa warny i to wg mnie b?dzie wystarczaj?cym wyja?nieniem.

1 ostrze?enie - pisa?e? zakazanym kolorem.
Prosi?em Ci?, aby? to zmieni?, prawda? Ty zaraz napisa?e? " Jutro wszystko napisze " po czym by?o to dalej pisane kolorem czerwonym. Olewka? - nie wiem, ale ja czeka? nie b?d? ...

2 ostrze?enie to spam. O ile si? nie myle, pisa?e? w dwóch postach " 3 " , " 5 ". Nie wiem, co to mia?oby? - ocena modu?
W ka?dym razie, nie ma to sensu. Przykro mi, ?e jestem taki wylewny, ale istnieje regulamin, do którego ja si? stosuj?. Takie s? regu?y poruszania si? po internecie.

Nie podoba mi si? równie? twój ton do administracji. Czy ty im co? narzucasz. To ju? pomin? milczeniem, ale pisownia:
" [...] nad nowym Moderku!!! " - my?la?em, ?e " o nowym moderatorze " albo "nad nowym moderatorem", ale " nad nowym Moderku? " - co? nowego.
"Ale jeszcze jeden si? sprzyda!!!" - pisze si? " przyda".
"Takie bez podstawne Warny nie wiadomo za co s? denerwouj?ce..." - pisze si? 'denerwuj?ce'.


Sam nieraz na ró?nych stronach by?em upominany przez modów, adminów, ale b??dy poprawia?em. Jak wida? nie ka?dy tak robi...

Po za tym ostatni raz Ci? upominam. Zmie? t? czcionk?...



Po 1)

Moderatorem dzia?u jest G?ównyAdministrator wi?c masz g?ówno do gadania!






Edytowane przez Mafi123pl dnia 28-12-2010 17:02
Do góry  
Przeskocz do forum:

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2010 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Home | Forum | Redakcja | Kontakt

Copyright © 2010 by GermanTruckSimulator.pl
Projekt i wykonanie: WebStudio
Sklep klocki LEGO |  Forum Symulator Farmy LS2011 |  Katalog SEO |  Katalog WWW |  Katalog stron |  Skrypty PHP |  Gry Java | 
Wyspa Gier |  Tanie Kredyty |  Opisy GG |  Koncerty Imprezy Kluby
stat4u