hjuu1 Bo powiem wam wtedy bylem malo aktywny na tym forum wiec moze dlatego Old Ted | Old Ted hjuu1 - pozdro choc Ciebie nie kojarze. | Old Ted Matador cze?? - tak to by?y czasy:) Przej?cie na dx12 wyjdzie nam na dobre - tak s?dz?. | hjuu1 PRzejscie na dx12 moze = sie z przepisaniem silnika graf. co moze dac lepsza garfike + RTX moze | Matador Pozdrawiam hjuu1 :) masz racje, pomine znaki specjalne. Ciekaw jestem zmian w ETS2. Czy uwazacie, ze przejscie z directx11 na 12 bedzie powazna aktualizacja? | hjuu1 Hejka Matador i Old Ted mam nadzieje iz dzien wam dobrze mija :) (Dalej bez polskich znakow) | Matador Cze?? Old Ted :) forum LKW jest wy??czone, wszyscy s? na Facebooku, to tak?e nale?y ju? do przesz?o?ci. Ale to by?y dobre czasy :) | Old Ted Cze?? Matador:) Sentyment pozosta?:) Co sta?o si? z czesk? stron? gdzie by?e? i Ty i min, ja? | Matador Siema Old Ted :) | Old Ted Hejka do tych co tu zagl?daj?:D Dziwne, ?e jeszcze strona dzia?a. Pozdrowienia Matador:) |
W celu zalogowania się prosimy o podanie poprawnego loginu i hasła. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz je założyć, by to zrobić kliknij tutaj. Jeżeli zapomniałeś hasła, odzyskaj je. Niektóre elementy strony zostaną udostępnione dopiero po zalogowaniu się.


Loguj / Rejestruj
Iveco Moja Czer? Pauza
26 Kwietnia 2024 - 07:19

HOTnews





Wykaz postów uzytkownika - Old Ted - które otrzymały punkt za pomoc
Autor: Old Ted Foty i Filmy u Kamila


Postów: 1216
Skąd: Europejczyk
Pomógł: 34
Dołączył: 10.04.11
Data postu: 24.06.12 - 03:46
?wietne fotki Kamil - tak trzyma?Grin

Autor: Old Ted ETS 2 Problem z zapisem


Postów: 1216
Skąd: Europejczyk
Pomógł: 34
Dołączył: 10.04.11
Data postu: 11.11.12 - 21:38
Nie wiem czy to Ci teraz co? pomo?e ale mo?e si? przyda na przysz?o??. Musia?em ju? kilka razy reinstalowa? gr?. Za pierwszym razem wymieni?em tylko folder Profile mia?em tylko nowy profil - gra nie widzia?a starego profilu. Za ka?dym nast?pnym razem przed reinstalk? gry postanowi?em skopiowa? wszystkie foldery i pliki znajduj?ce si? w Moje dokumenty/ETS2. Po ponownym zainstalowaniu gry tworzy?em nowy profil i wychodzi?em z gry. Nast?pnie z Moje dokumenty/ETS2 usuwa?em wszystkie pliki i do czystego folderu wkleja?em wszystkie pliki skopiowane przed reinstalk?. Po ponownym uruchomieniu gry mia?em swój stary profil z ostatnim zapisem gry i mog?em kontynuowa? gr? bez ?adnych problemów

Autor: Old Ted Tuning Premium


Postów: 1216
Skąd: Europejczyk
Pomógł: 34
Dołączył: 10.04.11
Data postu: 15.03.13 - 01:24
To co znalaz?em to na 1.3.1
Renault Premium dCi - z rosyjskiego forum

Kod widoczny tylko dla użytkowników!

Renault Premium - z rosyjskiego forum (7 dodatkowych silników + 3 standardowe i inne ustawienie kamery nr 1) - te? niby na 1.3.1 - wydane po wyj?ciu ostatniego patcha.

Kod widoczny tylko dla użytkowników!
lub Kod widoczny tylko dla użytkowników!

Premium + interior (te? pisa?o, ?e dzia?a na 1.3.1)
Kod widoczny tylko dla użytkowników!

Truck shop addon V3 Renault - to do Magnum (o którym pisa?em - pisa?o, ?e dzia?a te? na 1.3.1)
Kod widoczny tylko dla użytkowników!

TC Mega MOD V7.5.1 - przeróbka tego modu z francuskiego forum - na pewno dzia?a?a na 1.2.5.1 - mo?na spróbowa? czy b?dzie dzia?a? na 1.3.1 (zawiera wg opisu - Renault Premium Mega Mod Pack (Intégration) oraz do wszystkich trucków modyfikacje). Ja uzywam te? TC Mega Mod (inna wersja) która by?a do 1.2.5.1 i mi dzia?a do 1.3.1 (sprawdza?em Premium ale jest bardzo ma?o modyfikacji w tym moim).
Kod widoczny tylko dla użytkowników!
lub
Kod widoczny tylko dla użytkowników!

Tak jak wcze?niej - modów tych nie testowa?em wi?c nie wiem jak dzia?aj?.

Prosz? nie udost?pnia? linków na inne fora z tymi modami, bo nie podawa?em ich autorów.

Autor: Old Ted Mercedes tuning


Postów: 1216
Skąd: Europejczyk
Pomógł: 34
Dołączył: 10.04.11
Data postu: 10.03.13 - 16:47
Mercedes II, III czy IV? Spróbuj te? czy nie dzia?aj? z wersji 1.2.5.1:)

A zreszt? - poni?ej masz najnowsze wersje do tuningu:

Front Mudflap Pack Compatible with Truck Shop V7 (do wszystkich) - Kod widoczny tylko dla użytkowników!

Truck Shop Mod v8.1 ( dok?adnie nie wiem do czego)

Kod widoczny tylko dla użytkowników!

Truck shop addon V7.1 (wiem, ?e jest te? do Mercedesa)

Kod widoczny tylko dla użytkowników!

Ja osobi?cie z ?adnego z powy?ej nie korzystam.

Autor: Old Ted Fizyka do 1.3.1.


Postów: 1216
Skąd: Europejczyk
Pomógł: 34
Dołączył: 10.04.11
Data postu: 20.02.13 - 22:31
Jest ju? kilka, a która lepsza musisz sam wypróbowa? - ja próbowa?em 2a i 3 (mi?kkie zawieszenie) - obie dzia?a?y na 1.3.1:

1. Aktualisierter Fahrphysics-Mod V3.3.1 bei Skyliner
Kod widoczny tylko dla użytkowników!

2. Realistic Physics Mod v1.7 Update for ETS2 v1.3
a) z limitem Kod widoczny tylko dla użytkowników!
b) bez limitu Kod widoczny tylko dla użytkowników!

3. Truck Physic for ETS2 v1.3.1 - CabinePhysic = twarde zawieszenie, SoftAndStable = mi?kkie zawieszenie (s? 2 pliki wybierasz jeden z nich)
Kod widoczny tylko dla użytkowników!

Autor: Old Ted GTS Mix Map by Mario Final 9.3 b??d raport


Postów: 1216
Skąd: Europejczyk
Pomógł: 34
Dołączył: 10.04.11
Data postu: 24.04.12 - 20:16
[quote]Jak mówi?em nie znam si? na tym wi?c zadaje pytania. Od tego jest forum.[/quote] Na forum jeste? d?u?ej ode mnie a zadajesz pytania jakby? dopiero zaczyna? gr?. Ponadto zanim zadasz jakie? pytanie to najpierw poszukaj odpowiedzi na forum, a potem zadawaj pytania i pro? o pomoc jak nigdzie nie znajdziesz odpowiedzi. Ja straci?em ju? cierpliwo?? i jak kolejny raz napiszesz bezsensowny post to dostaniesz ost! Ponadto za lenistwo te? dostaniesz.

Autor: Old Ted Volvo FM 13


Postów: 1216
Skąd: Europejczyk
Pomógł: 34
Dołączył: 10.04.11
Data postu: 27.08.12 - 18:11
Tu masz link - Kod widoczny tylko dla użytkowników!

Autor: Old Ted Tworzenie modyfikacji


Postów: 1216
Skąd: Europejczyk
Pomógł: 34
Dołączył: 10.04.11
Data postu: 29.07.12 - 16:09
Tu macie link do pliku base, który nie jest zablokowany (tak pisze na zagranicznym forum)

base dla patch 1.2.0

Kod widoczny tylko dla użytkowników!

Autor: Old Ted ?adunki.


Postów: 1216
Skąd: Europejczyk
Pomógł: 34
Dołączył: 10.04.11
Data postu: 25.10.12 - 03:58
Mi si? zrobi?o to samo na poziomie 11. Po roz?adunku mia?em jeszcze oferty w innych miastach do których nie mog?em dotrze? przed wyga?ni?ciem oferty wi?c si? przespa?em. Po przespaniu mia?em ju? zero ofert. Przespa?em si? drugi raz i to samo. Nie powiem g?o?no i brzydko, ale jestem totalnie wkurzonysuspect Dzisiaj tj. 25.10.12r. przeczyta?em na niemieckim forum, ?e problem powoduje mod - "Real Environment Mod by Vajo". Po wyrzuceniu tego modu wszystko wraca do normy (sprawdz? po powrocie z pracy).

Autor: Old Ted Scania R730 plus Trailer Scania by Alexandre


Postów: 1216
Skąd: Europejczyk
Pomógł: 34
Dołączył: 10.04.11
Data postu: 31.05.11 - 03:24
Dzia?a na 1.0 - zarówno sam ci?gnik jak i ca?y zestawGrin Naprawd? pi?knie si? prezentujeGrin

Autor: Old Ted GTS Big Map By Mario 11


Postów: 1216
Skąd: Europejczyk
Pomógł: 34
Dołączył: 10.04.11
Data postu: 07.09.12 - 22:18
[quote]Przedstawiam wam now? wersj? mapy wykonanej przez mario 1961 - GTS Big Map by Mario wersja jedenasta. [/quote] Najnowsza wersja mapy mario to nr 12 - mario doda? tam 3 nowe firmy i co pewien czas j? modyfikuje i dodaje poprawki. Niestety nikt jeszcze nie wyda? mapy z poprawionymi nazwami miast (nigdzie takiej wstawki nie widzia?em) dlatego najlepsza dla nas jest ta wersja, któr? w?a?nie wstawia Bartek.

Autor: Old Ted Renault Sound


Postów: 1216
Skąd: Europejczyk
Pomógł: 34
Dołączył: 10.04.11
Data postu: 07.09.12 - 22:33
Znalaz?em tylko taki ale go nie próbowa?em - mo?e b?dzie Ci odpowiada?:

Kod widoczny tylko dla użytkowników!

Autor: Old Ted problem z ci??arówkami DAF


Postów: 1216
Skąd: Europejczyk
Pomógł: 34
Dołączył: 10.04.11
Data postu: 20.08.12 - 00:59
Spróbuj przed nazw? Dafa doda? literki "zzZzz". Te? mia?em cz?sto jak dodawa?em mod Dafa lub innego trucka to tylko pojawia?y mi si? trucki fabryczne a jak doda?em te literki to by?y trucki jakie wstawia?em do folderu mod. Nie zawsze tak jest bo mody nieraz si? gryz? ale cz?sto dopisanie tych literek przed nazw? modu pomaga.

Autor: Old Ted Szukam mapki


Postów: 1216
Skąd: Europejczyk
Pomógł: 34
Dołączył: 10.04.11
Data postu: 05.02.12 - 17:47
Prosz? - link

Kod widoczny tylko dla użytkowników!

Autor: Old Ted Link do Scani z foto - stary nie dzia?a


Postów: 1216
Skąd: Europejczyk
Pomógł: 34
Dołączył: 10.04.11
Data postu: 17.02.12 - 23:08
Nie mog? jej znale?? w DL a jak jest to prosz? Moderatorów o od?wie?enie linka - ten sprawdza?em prze chwil? - dzia?a

Kod widoczny tylko dla użytkowników!

Autor: Old Ted Szukam Naczepy.


Postów: 1216
Skąd: Europejczyk
Pomógł: 34
Dołączył: 10.04.11
Data postu: 21.02.12 - 00:01
Znalaz?em tylko tak? (to chyba jest kombajn)- na zagranicznym forum pisze, ?e testowano na wersji 1.0 (jak Ci odpowiada to sprawd? czy dzia?a na 1.32.

www.resizer.pl/pliki/2273.jpg

Je?eli Ci odpowiada to masz link

Kod widoczny tylko dla użytkowników!

Autor: Old Ted Szukam scanii


Postów: 1216
Skąd: Europejczyk
Pomógł: 34
Dołączył: 10.04.11
Data postu: 23.02.12 - 23:23
Mo?e taka b?dzie Ci odpowiada?a (nie wiem na jak? jest wersj?)

www.resizer.pl/pliki/2308.jpg

Kod widoczny tylko dla użytkowników!

Autor: Old Ted Scania


Postów: 1216
Skąd: Europejczyk
Pomógł: 34
Dołączył: 10.04.11
Data postu: 03.03.12 - 03:35
Znalaz?em tak? cho? nie wiem czy o ni? Ci chodzi?o bo nie da?e? ?adnej fotki.

Kod widoczny tylko dla użytkowników!

i jeszcze jedn? (tylko takie znalaz?em)

Kod widoczny tylko dla użytkowników!

Autor: Old Ted actros


Postów: 1216
Skąd: Europejczyk
Pomógł: 34
Dołączył: 10.04.11
Data postu: 23.09.12 - 18:16
Wiem ju? teraz na jakim polskim forum by? wydany z zakazem wynoszenia na inne fora. Jednak jak czarnynl ?ci?gn?? moda z innego forum, gdzie nie by?o zakazów to ju? nie jest jego wina. Tak samo tam na forum by? zakaz kopiowania mapy polski a mapa ta jest na wielu forach zarówno polskich i zagranicznych wi?c te zakazy to i tak nic nie daj?. Czarnynl - napisz mi na PW z jakiego forum masz mod. Po drugie nie raz autor dodaje w pliku rar plik tekstowy gdzie to pisze, ale wi?kszo?ci przypadków jest to tylko podane na forum z którego ?ci?gasz mod.

Autor: Old Ted Szukam dwóch Manów.


Postów: 1216
Skąd: Europejczyk
Pomógł: 34
Dołączył: 10.04.11
Data postu: 07.03.12 - 23:48
Tu masz link do tego drugiego, a jak znajd? tego pierwszego to Ci dodam (chyba, ?e kto? znajdzie wcze?niej)

Kod widoczny tylko dla użytkowników!

Tego pierwszego niestety nigdzie nie znalaz?em.

Autor: Old Ted Paczka gabarytów


Postów: 1216
Skąd: Europejczyk
Pomógł: 34
Dołączył: 10.04.11
Data postu: 17.03.12 - 16:37
Mo?e te Ci si? spodobaj? - na zagranicznym forum podaj? ?e dzia?aj? na 1.32:

Kod widoczny tylko dla użytkowników!

Kod widoczny tylko dla użytkowników!

Kod widoczny tylko dla użytkowników!

Kod widoczny tylko dla użytkowników!

Kod widoczny tylko dla użytkowników!

Kod widoczny tylko dla użytkowników!

Przewa?nie s? to chyba pojedyncze ale zawsze co? ni? nic:)

Autor: Old Ted Paczka gabarytów


Postów: 1216
Skąd: Europejczyk
Pomógł: 34
Dołączył: 10.04.11
Data postu: 17.03.12 - 16:54
Po tym jak si? par? razy sparzy?em podaj?c linki do zagranicznych for ju? ich teraz nikomu nie udost?pniam.

Za to tu masz jeszcze kilka:

Kod widoczny tylko dla użytkowników!

Kod widoczny tylko dla użytkowników!

Kod widoczny tylko dla użytkowników!

Kod widoczny tylko dla użytkowników!

Kod widoczny tylko dla użytkowników!

Kod widoczny tylko dla użytkowników!

Autor: Old Ted Jak uruchomi? Radio w Germany Truck Simulator?


Postów: 1216
Skąd: Europejczyk
Pomógł: 34
Dołączył: 10.04.11
Data postu: 23.04.12 - 03:04
Nie za bardzo wiem o co Ci chodzi. Jak? masz wersj? gry? Jak masz 1.32 to wystarczy mie? dost?p do netu w czasie gry, ?ci?gn?? radio mod np: ten - Kod widoczny tylko dla użytkowników!, doda? mod do folderu mod, w??czy? gr? i w czasie gry nacisn?? liter? R na klawiaturze, wybra? stacj? której chcesz s?ucha? i to wszystko (nie zawsze wszystkie stacje które s? w modzie da si? odbiera? ale musisz próbowa? - zdarza si?, ?e jednego dnia stacja dzia?a bez problemu, a drugiego dnia ju? nie).

Autor: Old Ted szukam scani G420


Postów: 1216
Skąd: Europejczyk
Pomógł: 34
Dołączył: 10.04.11
Data postu: 18.03.12 - 03:52
Takiej jak na za??czonej fotce to nie znalaz?em, ale ta jest praktycznie taka sama - mo?e Ci przypasuje

Kod widoczny tylko dla użytkowników!

Autor: Old Ted Szukam naczepy Jumbo


Postów: 1216
Skąd: Europejczyk
Pomógł: 34
Dołączył: 10.04.11
Data postu: 19.03.12 - 02:14
Znalaz?em Ci takie (wed?ug opisu testowano na 1.32)

Kod widoczny tylko dla użytkowników!
Kod widoczny tylko dla użytkowników!

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2010 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Home | Forum | Redakcja | Kontakt

Copyright © 2010 by GermanTruckSimulator.pl
Projekt i wykonanie: WebStudio
Sklep klocki LEGO |  Forum Symulator Farmy LS2011 |  Katalog SEO |  Katalog WWW |  Katalog stron |  Skrypty PHP |  Gry Java | 
Wyspa Gier |  Tanie Kredyty |  Opisy GG |  Koncerty Imprezy Kluby
stat4u