hjuu1 Bo powiem wam wtedy bylem malo aktywny na tym forum wiec moze dlatego Old Ted | Old Ted hjuu1 - pozdro choc Ciebie nie kojarze. | Old Ted Matador cze?? - tak to by?y czasy:) Przej?cie na dx12 wyjdzie nam na dobre - tak s?dz?. | hjuu1 PRzejscie na dx12 moze = sie z przepisaniem silnika graf. co moze dac lepsza garfike + RTX moze | Matador Pozdrawiam hjuu1 :) masz racje, pomine znaki specjalne. Ciekaw jestem zmian w ETS2. Czy uwazacie, ze przejscie z directx11 na 12 bedzie powazna aktualizacja? | hjuu1 Hejka Matador i Old Ted mam nadzieje iz dzien wam dobrze mija :) (Dalej bez polskich znakow) | Matador Cze?? Old Ted :) forum LKW jest wy??czone, wszyscy s? na Facebooku, to tak?e nale?y ju? do przesz?o?ci. Ale to by?y dobre czasy :) | Old Ted Cze?? Matador:) Sentyment pozosta?:) Co sta?o si? z czesk? stron? gdzie by?e? i Ty i min, ja? | Matador Siema Old Ted :) | Old Ted Hejka do tych co tu zagl?daj?:D Dziwne, ?e jeszcze strona dzia?a. Pozdrowienia Matador:) |
W celu zalogowania się prosimy o podanie poprawnego loginu i hasła. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz je założyć, by to zrobić kliknij tutaj. Jeżeli zapomniałeś hasła, odzyskaj je. Niektóre elementy strony zostaną udostępnione dopiero po zalogowaniu się.


Loguj / Rejestruj
Iveco Moja Czer? Pauza
30 Kwietnia 2024 - 12:26

HOTnews





Zobacz temat
 Drukuj temat
HDR Mod by Antony do GTS (wszystkie wersje) w trybie DX9 - realistyczne o?wietlenie!
Old Ted
#21 Drukuj posta   
Dodany dnia 17-05-2011 02:25



Postów: 1216
Pomógł: 34
Skąd: Europejczyk
Dołączył: 10.04.11

Ró?nica bardzo widoczna cho? teraz bardziej mi przycina gr? przy wje?dzie do miast i w samych miastach i od czasu do czasu na trasie ni? bez tego moda. Mo?e to wina karty. Mam Windows XP, karta GeForce 9600 GT + najnowsze sterowniki i najbardziej aktualny DirectX 9c dla XP, a wcze?niej mia?em w??czone na Open GL. W ustawieniach gry lekko przyciemni?em suwakiem jasno?ci tak jak pisa? Tony10 i jest lepszy kontrast ni? na pocz?tku. Mam tylko pytanie z tych mo?e g?upich - je?dzi?em tylko w ci?gu dnia, gdy ?wieci?o s?o?ce i s? chmurki (mod Clouds Mod HD) i co par?na?cie sekund obraz mi si? ?ciemnia lub rozja?nia - czy to efekt tego moda (?e s?o?ce przykrywa na chwil? chmura)? Je?eli tak to rzeczywi?cie mod jest superGrin

Mephic - odno?nie znaków zauwa?y?em to w przypadku niektórych znaków rozmieszczonych na trasieSad






Edytowane przez Old Ted dnia 17-05-2011 02:28
Do góry  
Pan Reklama
Dodany dnia 30-04-2024 12:26

Postów: +9999
Data rejestracji: 23.01.2010

IP: localhost  
Mephic
#22 Drukuj posta   
Dodany dnia 17-05-2011 04:11



Postów: 375
Pomógł: 6
Dołączył: 24.01.11

W?asnie zastanawia?em si? czy da si? to poprawi? ale chyba s?abo Sad tym bardziej ze zmodeller jest mi obcy



Do góry  
Old Ted
#23 Drukuj posta   
Dodany dnia 17-05-2011 04:40



Postów: 1216
Pomógł: 34
Skąd: Europejczyk
Dołączył: 10.04.11

Te rozja?nianie i ?ciemnianie obrazu to jednak nie mod, bo to samo mi si? robi?o wieczorem i w nocy. Próbowa?em zmienia? ustawienia ale nic nie pomog?oSad Pozostaje mi przyzwyczai? si? chyba do tego bo mod jest superSmile



Do góry  
wyborowa
#24 Drukuj posta   
Dodany dnia 17-05-2011 05:02



Postów: 170
Pomógł: 3
Wiek: 33
Skąd: Warszawa/?uków
Dołączył: 19.10.10

Pobra?em, wida? rozja?nienie, ?adniej wygl?da ale kolory s? bez zmian (w sensie jakby wyblak?e). Dlatego wrzuci?em pliki ENBseries od GTA (takie same nazwy i ten sam katalog do wrzucenia co pliki z tego w?tku) które wyostrzaj? kolory i barwy s? bardzo "?ywe". Dla zainteresowanych podaj? link: Kod widoczny tylko dla użytkowników!
Screenów nie wstawiam bo na nich nie wida? efektów, trzeba zobaczy? samemu.
Oczywi?cie tak jak w modzie HDR trzeba gr? odpali? w trybie DirectX

Jak si? spodoba to utworz? osobny w?tek, ewentualnie zrobi to administracja bo mam sesj? na g?owie ;/



Do góry  
Mephic
#25 Drukuj posta   
Dodany dnia 17-05-2011 07:12



Postów: 375
Pomógł: 6
Dołączył: 24.01.11

No tak, tylko ?e w tej wersji któr? da?e? kolory s? tak przejaskrawione, ?e ja u siebie w ogóle nie mog? tego wyregulowa?. ?wiec? si? jak psu... Wink

No w ka?dym razie, dla mnie odpada Smile Wypada?oby co? po?redniego znale??, no ale tak czy siak dobrze, ?e mamy co mamy. Smile



Do góry  
wyborowa
#26 Drukuj posta   
Dodany dnia 17-05-2011 14:29



Postów: 170
Pomógł: 3
Wiek: 33
Skąd: Warszawa/?uków
Dołączył: 19.10.10

To w?a?nie zale?y od sprz?tu na jakim grasz. U mnie na PC standardowo kolory s? bardzo podobne do tego co powoduje ENBseries, wi?c nie ma potrzeby tego instalowa?, natomiast na laptopie kolory mia?em wyblak?e i nie da?o si? tego dobrze ustawi?, a po tej modyfikacji akurat mam w sam raz ostro?? Smile



Do góry  
brother31
#27 Drukuj posta   
Dodany dnia 18-05-2011 02:46



Postów: 5
Dołączył: 19.02.11

Wygl?da to po prostu ?wietnie. Wspania?y mod. Smile






Nie wszytko jest idealne. Niektóre rzeczy trzeba po prostu dopracowa?...
Do góry  
Old Ted
#28 Drukuj posta   
Dodany dnia 18-05-2011 22:59



Postów: 1216
Pomógł: 34
Skąd: Europejczyk
Dołączył: 10.04.11

Mephic - w spakowanym przez Ciebie pliku winrarem s? oprócz pliku d3d9.dll i enbseries.ini dwa dodatkowe pliki foty (mam domy?lnie ustawione irfanview) i praktycznie obie foty pokazuj? to samo. S? to enbpalette.bmp i enbpalette.psd. Czy te pliki te? musz? by? wgrane (ja winrarem rozpakowa?em wszystko) do win_x86? Pytam, gdy? zastanawiam si? czy to nie jest powód tego ?ciemniania i rozja?niania si? obrazu w czasie gry co denerwuje mnie coraz bardziej.

I jeszcze jedno pytanie - czy plik enbseries.ini sie nadpisuje czy zast?puje (ja nadpisa?em tak, ?e pierwotny mia? 1 KB i zmieni? si? na 4KB a Twój ma 3 KB?






Edytowane przez Old Ted dnia 18-05-2011 23:56
Do góry  
Mephic
#29 Drukuj posta   
Dodany dnia 19-05-2011 00:31



Postów: 375
Pomógł: 6
Dołączył: 24.01.11

Nie ma zadnego enbseries.ini standardowo w grze wiec Ja go nie nadpisywalem na nic tylko dodalem. Co do sciemniania nie wiem sprobuj wywalic Smile






Edytowane przez Mephic dnia 19-05-2011 00:32
Do góry  
Old Ted
#30 Drukuj posta   
Dodany dnia 19-05-2011 01:23



Postów: 1216
Pomógł: 34
Skąd: Europejczyk
Dołączył: 10.04.11

To mo?e mi go ?le rozpakowa?o (wypakowywa?em bezpo?rednio do folderu). Teraz go wywali?em i wklei?em ten co ma tylko te 3 KB. Chyba jest ju? w porz?dku. Obraz mi ju? si? nie ?ciemnia, a i tej mgie?ki praktycznie nie wida?, a w mojej ocenie jest podobnie jak na Twoim filmiku.Smile



Do góry  
BIGAlus
#31 Drukuj posta   
Dodany dnia 21-08-2011 04:39



Postów: 2
Dołączył: 09.08.11

Mi wywala b??d "Pfftrogram przesta? dzia?a?"... Sad I ca?y czas mi si? ?ciemnia? albo rozja?nia? ekran, jak w aparacie. j?zyk



Do góry  
Przeskocz do forum:

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2010 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Home | Forum | Redakcja | Kontakt

Copyright © 2010 by GermanTruckSimulator.pl
Projekt i wykonanie: WebStudio
Sklep klocki LEGO |  Forum Symulator Farmy LS2011 |  Katalog SEO |  Katalog WWW |  Katalog stron |  Skrypty PHP |  Gry Java | 
Wyspa Gier |  Tanie Kredyty |  Opisy GG |  Koncerty Imprezy Kluby
stat4u